Teknolojiye Davetlisiniz!
YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü tarafından 22-23-24 Mart tarihlerinde 11.si düzenlenecek olan İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri öğrenci-sektör-akademisyen buluşmasını sağlamaya devam ediyor.

Turkcell Akademi’nin platin, Huawei ve Türksat’ın altın, Ericsson, Koç Sistem ve Ekin Technology’nin  gümüş , Etiya’nın ise Destek Sponsorluğunda gerçekleşecek olan 11.İLTEK Günleri Microsoft, IBM, Tübitak, Nokia, Vestel, Bilge Adam, BGA, Oracle, TEB  gibi sektörde söz sahibi firmaları ağırlamanın yanında; TBD, TÜTED gibi derneklerin ve değerli akademisyenlerimizin katılımları ile gerçekleşecek panelleriyle bir kez daha teknolojinin nabzını tutacak. Vestel Venüs, BGA CES Eğitimi, Bilge Adam’dan ücretsiz eğitim hakkı gibi ödülleri kazanma şansı da sizleri bekliyor olacak.

Her yıl merakla beklenen klasikler arasında yerini almış olan CEO Forum Qualcomm Genel Müdürü Barış Ruacan, Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ile bir kez daha büyük ses getirecek.

Günümüzün tren konuları olan 4.5G Teknolojisi, Mobil Teknolojiler, Big Data, IT Security, Siber Güvenlik, Biyometrik Sistemler, Akıllı Şehirler, Kriptoloji, Sosyal Mühendislik, Nesnelerin İnterneti, CV Hazırlama ve Mülakat Teknileri, Maker Hareketi ve Fütürizm konuları işlenecek. Bunlarla kalmayarak etkinliğimizin son gününde (24 Mart) maker eğitim hareketine geniş yer vererek Makers Türkiye, Maker Çocuk, İstanbul MakerLab, GelecekHane’nin de destekleri ile İLTEK Maker Fuarı gerçekleşecek.

İLTEK Günleri “TEKNOLOJİNİN GERİSİNDE KALMAYIN” sloganı ile yola çıktığı bu yolda gerek sponsor şirketlerin stant alanlarındaki staj olanakları, gerekse alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek oturumları ile bir kez daha dopdolu bir üç gün geçirme imkanı sağlayacak.

Detaylı bilgi ve Kayıt için: http://iltek.ytuieee.com/

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum