İÜKÖK ile Yılın En Büyük Kök Hücre Etkinliğine Davetlisiniz!
Günümüzde kemik iliği nakilleri gibi tıbbi kullanımları olan, lösemi tedavisinde kullanılan; gelecekte de henüz tedavisi bulunamayan hastalıkların umut ışığı olan ve bu öneminden dolayı son dönemlerde üzerinde en çok araştırma yapılan konulardan biri olan kök hücre, hepimiz için çok büyük önem taşıyor.

Kök hücrelere ve geleceğin bu tedavi yöntemlerine ilgi duyan, 10 farklı üniversiteden öğrencilerin bir araya gelerek oluşturduğu İstanbul Üniversitesi Kök Hücre Öğrenci Kulübü (İÜKÖK), Türkiye’nin en büyük kök hücre öğrenci inisiyatifi olan kurumdur.

Bilimi herkese sevdirmeyi kendisine misyon edinen İÜKÖK, kök hücreler ve tedavi yöntemleri hakkındaki en yeni gelişmeleri insanlara duyurmak için 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde “2. Kök Hücre ve Uygulamaları Sempozyumu”nu düzenliyor.

Her biri farklı bir kök hücre tipi ve uygulaması ile ilgili olacak oturumlarda alanında uzman birbirinden değerli hocalar tarafından yapılan sunumlardan oluşan sertifikalı sempozyuma katılmak isteyen 7’den 70’e herkesi etkinliklerine bekliyorlar.

Kayıt olmak için:
https://www.biletino.com/event/eventdetail/3544

Sorularınız ve daha fazla bilgi için:
https://www.facebook.com/events/284581728631369

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum