Fizikist Bilim Kitabım Instagram Yarışması
Altın Kitaplar Yayınevi sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz Bilim Kitabım yarışması başladı!Altın Kitaplar Yayınevi sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz Bilim Kitabım yarışmasına katılmak için; en sevdiğiniz bilim kitabınızı #bilimkitabım etiketi ile Instagram hesabınızda paylaşın, Ethem Kocabaş’tan “BİR” kitabını kazanma şansı yakalayın!


Hediye Kitap Hakkında


Ölüm bir son mu, yoksa başlangıç mı?

Davranış bilimleri ve insan beyni üzerine araştırmalar yapan bir akademisyen geçirdiği bir kaza sonrasında bazı insanların başlarında aura benzeri ışıltılı alanlar görmeye başlar. Buna bilimsel olarak hiçbir açıklama getirilemez. Fakat o her geçen gün daha sıra dışı olaylar yaşamaya devam eder. Dünyadaki hayatı ve gerçekliğe dair sahip olduğu tüm bilgileri sorgular hale gelmiştir. Yaşadıklarına ışık tutmak için araştırmalarını derinleştirdikçe tarihte iz bırakmış olan pek çok bilim insanı ve sanatçının bugüne kadar ortaya çıkmamış gizli mesajlarıyla karşılaşır.

O artık kuantum fiziğinden paralel evrendeki eş izlerine, noetik biliminden dünya dışı medeniyetlere kadar uzanan büyük bir labirentin içinde yolunu bulmakta zorlanmaktadır. Bu dünyadaki hayatın gerçek mi yoksa bir yanılsama mı olduğu sorusuyla yüzleşmeye koyulur.

Bir akşam gördüğü bir rüya evrenin ve bu dünyadaki varoluş nedeninin sırlarını çözmek için ona çok değerli bir ipucu sunar. Artık paralel evrenle ilişki kurabilmektedir ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü evrenin baş mimarı ile yüzleşerek ölümün gizemini çözmenin zamanı gelmiştir.


Yarışma Koşulları


1-Fizikist Instagram yarışmasına dahil olabilmek için ilgili fotoğrafın #bilimkitabim etiketi paylaşılması gerekmektedir.


2-Yarışma 28 Ekim 2014 tarihinde başlayıp 30 Ekim 2014 tarihinde sona erecektir.


3-Yarışmaya katılanlar, yükledikleri fotoğrafları belirlenen tarihler arasında Instagram’da etiketleyerek (#bilimkitabim) yüklemiş olmalıdır. Bu şekilde kullanılmayan fotoğraflar yarışma dışında kalacaktır.


4-Kullanılan fotoğraflar kişi tarafından çekilmelidir. Her hangi bir internet ortamından alınarak kullanılan fotoğraflar geçersiz sayılır.


5-Katılımcıların paylaşım yaptıkları Instagram hesapları gizli olmamalıdır. Aksi taktirde yarışma programına dahil olamazlar.


6-Fizikist, yarışma boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar. 


7- Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


8- Aynı Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.


9- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.


10-Kazanan yarışmacılar 3 Kasım 2014 Pazartesi günü Fizikist web sitesi ve Fizikist sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.


11-Yarışma sonunda en fazla beğeni alan ilk 5 fotoğraf sahibi, Ethem Kocabaş'tan "BİR" kitabını kazanacaktır.


12-Yarışma sonunda kazanan kişiler; Ad Soyad, E-posta, ve açık adres bilgilerini [email protected] e-posta adresine göndermelidir.


Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum