5. PİTEK Günleri 22-23 Mart’ta Kocaeli Üniversitesi'nde!
Parlak bir gelecek ve kariyer hedefli öğrenciler, 22-23 Mart 2016 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi'nde buluşuyor!

Açılımı Profesyonel İş ve Teknoloji Günleri olan PİTEK GÜNLERİ 2 gün boyunca üniversite öğrencilerini kendi sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturuyor. Öğrencilerin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları öğretip, kariyer tavsiyeleri almasını, son çıkan teknolojilerin tanıtılmasını ve ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlıyor. 

Etkinliğin katılımcı kitlesi sadece Kocaeli Üniversitesi'nin öğrencileri ile sınırlı kalmayıp değişik üniversitelerden de katılımcı öğrencilerin yer alacağı bir organizasyondur.

Kocaeli Üniversitesi Baki Komşuoğlu Kültür Ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinlikte, sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma fırsatı ve ödüllü çekilişler yer alacak. Hatta projesi olan öğrencilerin proje ve fikirlerini tanıtıp destek alabilecekleri bir platform onları bekliyor! 2 gün devam edecek etkinlikte ayrıca sosyal konuklar da yer alacak.

Eğer sen de kariyerine yatırım yapmak, kendini yeniden keşfedip hayalindeki sektörü yakından tanımak istiyorsan Pitek Günleri'ne katılmak için aşağıdaki bağlantıdan bilgi alabilirsin.

https://www.facebook.com/events/672148829576894/

Not: Etkinlik sertifikalı ve ücretsizdir.

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum