Advertisement
Teknoloji Şöleni için Geri Sayım Başladı!
Elektronik, yazılım, telekomünikasyon, mekatronik sektörlerinin öncü firmalarının sponsorluk ve katılımlarıyla gerçekleşen, YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda!

Sayılı günlerin kaldığı lider teknoloji etkinliğinde paneller, teknik ve kariyer odaklı oturumlar, CEO Forum, eğitimler ve Türk Sinemasının Sultanı: Türkan Şoray sizleri bekliyor.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, Etiya CEO’su Aslan Doğan, P.I. Works CEO’su Başar Akpınar, PayU CEO’su Emre Güzer kariyer ve başarının altın sırlarını katılımcılar ile paylaşacak.

Turkcell’in Platin Sponsor olduğu etkinlikte şirketlerin açmış olduğu stantlarda iş/staj başvurusundan bulunabilir, CV bırakabilirsiniz.

4 Huawei p8 Lite Cep Telefonu çekilişle sahibini bulacak! 30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı katılımcıların deneyimine sunulacak.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinliğe http://iltek.ytuieee.com adresinden hemen kayıt olabilirsiniz.

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum