Kariyeri İçin Global Düşünenler Global Career Summit’te Buluşuyor!
Gözü her zaman zirvede olan, gelecekte global bir şirkette kariyer merdivenlerini çıkmayı hedefleyen öğrenciler ve mezunlar Global Career Summit’te buluşuyor!

Öğrenci Kariyeri ve 3İK işbirliğinde, 7-8 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan zirvede, katılımcılar hem vizyonlarını dünyadaki fırsatlarla genişletecek hem de farklı alanlarda oturumlar, network sağlayacak eğlenceli molalar, yerli ve yabancı en iyi global şirketlerin sunumları, ilgi çekici paneller, ilham verici konuşmalar ve daha niceleriyle dopdolu iki gün geçirecek.

Tüm Türkiye’den katılıma açık olan zirvede katılımcılar globalde kariyer fırsatlarını keşfederek kariyer haritalarını oluşturmanın yanı sıra farklı şehirlerden network edinme şansına da sahip olacak!

İlk kez 9-10 Şubat 2018’de gerçekleşen Global Career Summit’te Anadolu Efes’den Unilever’e, Pfizer’den Turkcell’e, Yıldız Holding’ten Danone’ye uzanan katılımcı şirket skalasıyla farklı kariyer hedefleri olan katılımcılara yeni perspektifler aktarıldı.  Şirket oturumlarının yanı sıra, Cem Öğretir’den İbrahim Selim’e, Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’ten, Mehmet Auf’a uzanan renkli isimlerin de genç katılımcılarla buluştuğu dolu dolu bir zirve yaşandı.

Şubat 2018’deki zirvede 400’den fazla katılımcıyı ağırlayan Global Career Summit, bu sene de iddialı isimlerle zirve tarihine gün sayıyor!

Kesinleşen global şirketler

QNB Finansbank
Allianz
Peak Games
Unilever
KPMG
Bosch Türkiye
Pernod Ricard
PepsiCo Türkiye
Şişecam
Pfizer

Kimler Katılmalı?

“Çok oku, bol bol dinle, deneyimlerle deneyimlen”. Kariyeri hakkında kafasında soru işaretleri olan, alanında uzman ve sizlere farklı bakış açıları sunabilecek konuşmacıların deneyimlerinden ilham almak isteyen tüm öğrencilere kapımız açık. Kafandaki kariyer yolculuğu farklı formlara girebilir, ilham dolu bir çalışma her alanda mümkün!

Başvuru için: http://www.gcs-summit.org/

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum