2015 Yılında Fizikist'te Yaşanan 20 Gelişme
2015 yılında Fizikist'te birçok yenilik gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz yeniliklere ve gelişmelere bir göz atalım. Fizikist ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlarınızla belirtebilirsiniz.

7. Yılımızı Kutladık

Fizikist olarak 7. yılımızı yazarlarımızla beraber kutladık. Fotoğraflara buradan göz atabilirsiniz.

Web sitemizin yeni tasarımını yayına aldık

Sizlerden gelen geri bildirimleri de göz önüne alarak yeni tasarımımızı sonlandırdık.

Aramıza yeni yazarlar katıldı

Alanında uzman kişiler web sitemizde yazar olarak yer aldı. Her geçen gün ekibimizi büyütmeye devam ediyoruz. Yazarlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden keyifli röportajlar gerçekleştirdik

Keyifli röportajlar için emek sarfeden yazarlarımıza teşekkürü borç biliriz. Röportajlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Fizikist Chrome eklentisi yayınlandı

Chrome kullanıcılarının, içeriklerimize kolayca ulaşabilecekleri Chrome eklentimizi yayınladık. Buradan ekleyebilirsiniz.

Editörümüz Ebru Şimşek CERN ziyareti gerçekleştirdi

Editörümüz Ebru Şimşek, yüzyılın deneyi olarak gösterilen Hadron çarpışmalarının yapıldığı Avrupa Nükleer Araştırmalar Merkezi’ni (CERN) ziyaret etti. Ebru Şimşek'in CERN izlenimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Birçok etkinliğe sponsor olduk

Birçok etkinlikte medya sponsoru olarak yer aldık.

Fizikist Bundle uygulamasında yerini aldı

Fizikist ve Bundle içerik ortaklığı sayesinde Fizikist'te artık Bundle Türkiye'de bilim kategorisinde önerilen kaynaklardan biri oldu.

Fizikist PC NET Dergisi ayın bilim sitesi seçildi

Fizikist Bilim Konuşmaları Başladı

Fizikist Bilim Konuşmaları adı altında düzenlediğimiz, alanında uzman kişilerin sunumlarını gerçekleştirdiği organizasyonlarımıza başladık. Fizikist Bilim Konuşmaları'ndaki gelişmeleri #fizikistbilimkonusmalari etiketimizden takip edebilirsiniz.

Periscope canlı yayınlarımızı binlerce kişi izledi

Fizikist Bilim Konuşmaları'nda yaptığımız Periscope canlı yayınları binlerce kişiye ulaştı. Periscope hesabımızı buradan takip edebilirsiniz.

Süleyman Fişek, TRT Kent Radyo'nun Canlı Yayın Konuğu Oldu

"Dünya Dışı Akıllı Yaşam ve Karadelikler" etkinliğimizin konuşmacısı Astronom Süleyman Fişek, TRT Kent Radyo'da yayınlanan "Radyo Kulübü" programının canlı yayın konuğu oldu.

Editörümüz Ebru Şimşek, Popüler Bilim Konuşmaları'nda yer aldı

Popüler Bilim Günü; Popular Science Türkiye Dergisi editörü Şahin Ekşioğlu, yazarları Kozan Demircan, Tuna Emren, NTV Türk İşi ekibi ve editörümüz Ebru Şimşek'in katılımlarıyla gerçekleşti.

Gebze Teknik Üniversitesi'nde Türkiye’nin Uydu Serüveni'ni konuştuk

ShiftDelete.net, DonanımHaber.com ve Scroll şirketlerinin de katılımları ile “Teknoloji Takip Günü” etkinliğine katıldık. Kurucularımızdan Müberra ALTIN, "Türkiye’nin Uydu Serüveni" konuşmasıyla etkinlikte yer aldı.

Fizikist TegTab uygulamasında yerini aldı

Türkiye’nin seçkin restoran ve kafelerinde misafirlerin menüleri dijital ortamda görmesini sağlayan Tegtab uygulamasında Fizikist içeriklerini takip edebilirsiniz.

Fizikist Android Uygulaması yayınlandı

Okuyucularımızın ve takipçilerimizin isteği üzerine hazırladığımız Fizikist'in Android uygulaması Google Play'de indirilmeye sunuldu.

Fizikist Store açıldı

Liste Kitap ile yaptığımız anlaşma sonucunda bilimsel kitap önerilerimizi takip edebileceğiniz ve Fizikist'e özel fırsatlarla satın alabileceğiniz Fizikist Store sayfamızı açtık.

Fizikist, Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde Aday Gösterildi

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC'in bu sene üçüncüsünü düzenleyeceği Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde "Yılın En İyi İçerik Sitesi" dalında aday olarak gösterildik.

Facebook'ta 700 bin kişi olduk.

Facebook sayfamızda 51 milyon kez video izlendi

Web sitemizi 10 milyon kişi ziyaret etti. Facebook paylaşımlarımız 150 milyon kişiye ulaştı.

1 yorum