Testereyle dehşet saçan katil drone
Hava trafiğini olumsuz etkiliyor deyip ağlarla yakaladınız, özel mülküme girip milleti dikizliyor deyip bazukayla avladınız, doğanın dengesini bozuyor deyip çitanın maymunun maskarası yaptınız, yetmedi jet skiyle bile üstüne gittiniz. Peki tüm bu vahşetin bir karşılığı olmayacak mıydı sanıyorsunuz? Vurursunuz eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük dercesine o hor görüp eziklediğiniz tüm drone’ların öcünü almaya gelen bir katil yarattınız.

Kollarına aldığı testereyle çevresine dehşet saçan katil drone’un şakası yok. Videoda tepki çekmemek için buz sarkıtlarını, ağaçların fazlalıklarını alıyor gibi görünse de hepsi karanlık çökünce olacakların bir ön provası niteliğinde. Kardan adamlarla yaptığı antrenman da bu şovun bir parçası. Teksas Katliamı yeniden çekilse başrolde oynayacağına emin olduğumuz katil drone, gerçekten durdurulamaz görünüyor. Ancak herkesin bir zayıf noktası olduğu gibi, bu ölüm makinesinin de bir kriptonu var. O da tam aksine son derece masum bir nesne: Uçan balon.

Finlandıyalı iki kafadarın eğlence için yaptığı belli olan bu drone için biz yine de uyarımızı yapalım: Gördüğünüz anda kaçın!

Kaynak
http://www.log.com.tr/testereyle-dehset-sacan-katil-drone-video/

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum