Gebze Teknik Üniversitesi'nde Türkiye’nin Uydu Serüveni'ni konuştuk
8 Ekim 2015 tarihinde ShiftDelete.net, DonanımHaber.com ve Scroll şirketlerinin de katılımları ile “Teknoloji Takip Günü” etkinliğine katıldık.

Etkinliğin 1.oturumunda ShiftDelete.net şirketi Mobil Teknoloji Uzmanı Sn. Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ tarafından Akıllı Teknolojiler konu başlıklı olarak yapıldı. Oturumda Giyilebilir Teknolojiler anlatılırken, oturum sonunda katılımcılar ile soru - cevap yapıldı.

Etkinliğin 2. oturumunda kurucularımızdan Müberra ALTIN tarafından Türkiye’nin uydu serüveni ve yerli teknolojiler konu başlıklı olarak yapıldı. Yerli teknolojilerin anlatıldığı bu oturum katılımcıların soruları ile son buldu.

Etkinliğin 3. oturumunda Scroll şirketi yazarlarından Sn. İlkay ZAMAN ve Sn. Ender YILDIZ tarafından Yazılım ve Mobil Teknolojiler konu başlıklı olarak yapılan oturum katılımcıların konu üzerine yoğun soruları ile sona erdi.

4. oturum Donanımhaber.com şirketinin Genel Yayın Yönetmeni Sn. Mesut ÇEVİK tarafından Teknoloji haberciliği konu başlıklı olarak yapıldı.

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

1 yorum

  • İlter Özel
    İlter Özel
    8 yıl önce

    Evrenin oluşum simulasyonunu yaparsın...Evreni günümüz konumuna getirirsin...İnsanları bu simulasyona sokarsın...girdiğin koordinatlara ışınlanırsın...Bakarsın başka canlı formu oluşabilmiş mi?...Oluşmamışsa boşa sinyal yollamazsın Nokta asşldkasdkasd