Future of Work Zirvesi 3 Mayıs'ta Volkswagen Arena'da!
Expertera‘nın kurucusu olduğu İş'in Geleceği Platformu ve Management Centre Türkiye işbirliği ile 2 kez düzenlenen Future of Work Zirvesi bu sene Volkswagen Arena'ya taşınıyor.

Akbank’ın ana sponsorluğunda düzenlenen ve &NOW Business & Tech Week kapsamında gerçekleştirilecek, "Future of Work Zirvesi"nin ikincisi 3 Mayıs 2019 Cuma günü yapılacak.

Türkiye ve Avrupa'da bu kapsamdaki en dikkat çekici zirvelerinden bir olan etkinlikte bu yıl 'What is the Ordinary to Build the Extraordinary’ konusuna odaklanılacak.

Türkiye’den ve dünyadan tanınmış fikir liderlerinin konuşmacı olduğu Zirve’de yakın geleceğin dijital çağ organizasyonları için inşa edilen en iyi uygulamaları tartışılacak.

Zirvede ayrıca teknolojinin gelişimi ile sosyal hayattan iş dünyasına, her alanda yaşanan dönüşüm, dünyasında otomasyon ve yapay zekanın etkisiyle işgücü ve çalışma şekillerindeki değişim konuları da ele alınacak.

İş’in Geleceği Dönüşümü Başladı Akbank ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek Future of Work Zirvesi’nde 10 seneyi aşkın süredir konuşulan ve en önemlisi, geleceği yaratan dijital dönüşümün temelinde insan odaklı “İş’in Geleceği Dönüşümü” konusunda Türkiye ve dünyadan başarılı uygulamalar aktarılacak.

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum