BETA Sektör Günleri, 25-26 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi'nde!
BETA Sektör Günleri, 25-26 Mart 2016 günü Boğaziçi Üniversitesi Demir Demirgil Salonunda teknolojinin nabzını tutuyor.

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü - IEEE Öğrenci Kolu’nun bu yıl 3.’sünü düzenlediği BETA Sektör Günleri, çeşitli sektörlerden gelen yetkin şirketleri ağırlayarak öğrencileri iş hayatındaki gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlıyor. Biyomedikal, enerji, telekomünikasyon, otomotiv, robotik, otomasyon, yazılım, nanoteknoloji, uzay ve havacılık gibi birçok sektörün devleriyle birlikte, bu devlerin Türkiye’de bulundukları faaliyetleri, iş alanlarını ve gelecekte çizecekleri rotaları masaya yatırıp belirtilen sektörler hakkında merak edilen soruları yanıtlayarak öğrencileri bu sektörlere yönlendirmeyi hedefliyor. Katılımın ücretli olduğu etkinlikte ana tema konuşmaların yanında atölyeler bulunacak ve molalarda katılımcıların birbirleriyle iletişim kurmasına olanak veren sosyal bir ağ kurma ortamı olacak.

Geçen yıllarda Mercedes-Benz, Siemens, Philips, Apple, Ford, ABB, Netaş ve Vodafone gibi Türkiye’de kendi sektörlerine yön veren şirketleri ağırlayan Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü & IEEE Öğrenci Kolu bu sene daha geniş bir sektör yelpazesiyle sektör devlerinin yanı sıra alanında çok değerli akademisyenleri de BETA Sektör Günleri’nde öğrencilerle buluşturmak istiyorlar.

Katılımı kesinleşen isimler şöyle:
Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç
Mobistech CTO Furkan Horasan
Prof. Dr. Ahmet Oral
AVL CEO Umut Genç
Sabancı Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ali Koşar
SAMM Teknoloji’den Ramazan Subaşı
Schneider Electric’ten Serdar Aziret
Scorp kurucuları İzzet Zakuto ve Sercan Işık
Siemens Türkiye’den Enis Sonemel
Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği Başkanı Mustafa Ataseven
Bimeks Yönetim Kurulu Üyesi ve eski NASA mühendisi Ahmed Akgiray
Vestel Elektronik AR-GE Müdürü Metin Nil.

Birbirinden farklı sektörlerden konuşmacıların bulunacağı ve her birinin tek tek alanının en yetkinleri tarafından değerlendirilip soruların yanıtlanacağı BETA Sektör Günleri’nin erken kayıt fiyatlarından yararlanmak için Biletino’dan biletinizi şimdi alabilirsiniz.

Biletler için: www.biletino.com/event/eventdetail/2113

Detaylı bilgi için: http://buec.boun.edu.tr/beta/

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum